Co umíme?

Pomáháme firmám růst

Školíme srdcem

Naše workshopy mají šťávu. Nečekejte žádnou nudu. Snažíme se předávat nejen konkrétní dovednosti, které si rovnou natrénujete, ale také hodnoty, motivaci a nadšení pro věc! Tím se lišíme od sterilních workshopů, které jsou často plné informací, ale do praxe si z nich moc neodnesete. Naši klienti to v těžkém světě byznysu nemají lehké. A my to chceme změnit! Ukázat nové cesty a napumpovat do žil novou energii.

Nabídka kurzů

Business Coaching

Koučování je efektivní a rychlá cesta, když potřebujete svůj byznys posunout dál. Hodí se pro nastartování nového projektu, získání nových klientů, řešení konfliktů, trénink komunikačních situací, nebo třeba také pro práci s kolegou, který má dobré výsledky, ale úplně vás netěší s ním pracovat. Hodnota koučovacího sezení je v tom, že si na řešení přijde každý sám a bude vědět, jak s novými poznatky naložit v reálném životě.

Chci vědět víc

Mentoring

Ne vždy je koučování v byznysu tou pravou cestou k cíli. Někdy je potřeba nastavit komunikační strategii, omrknout kreativní vizuál, napsat poutavý text, nebo stanovit nová KPI´s v teamu. Mentor je průvodcem ve světě byznysu a pokud o to budete stát, podělí se s vámi o svůj pohled na věc. Bude vám oporou při překonávání překážek na vaší cestě k úspěchu.

To mě zajímá

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Koučink srdcem